Menu przedmiotowe:
Galeria
Honorowi krwiodawcy
Honorowi krwiodawcyAktualności
 24.07.2014 - Mieszkańcy Braniewa świętowali razem z policjantami.
23 lipca 2014 roku funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Braniewie otrzymali wyróżnienia, odznaczenia i awanse na wyższe stopnie policyjne. Była to okazja do spotkania z mieszkańcami Braniewa.
 22.07.2014 - Wieczór kawalerski zakończony wnioskiem o ukaranie

O tym, że świętowanie ostatnich dni kawalerskiej wolności nie zawsze przechodzi bez echa przekonali się 30-letni mieszkaniec gminy Braniewo oraz jego ojciec.  Po głośnej awanturze, wykrzykując wulgaryzmy i zataczając się na stoliki zakłócili spokój innym mieszkańcom. Interweniowali policjanci, którzy ostudzili zapał pijanych biesiadników sporządzając przeciwko nim wnioski o ukaranie.

 21.07.2014 - Turniej i zawody o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie rozstrzygnięte

Z okazji tegorocznego Święta Policji, połączonego z obchodami 95-lecia powstania Policji Państwowej,  po raz kolejny z inicjatywy Komendanta Powiatowego Policji zorganizowano turniej piłkarski, zawody strzeleckie oraz wędkarskie. Spotkanie tego rodzaju są doskonałą okazją do integracji środowiska policyjnego z innymi służbami oraz mieszkańcami.

 20.07.2014 - 17-latek, który ukrywał się przed policją, zatrzymany podczas kontroli drogowej

Policjanci doprowadzili do zakładu karnego 17-latka, który od kilku miesięcy ukrywał się przed funkcjonariuszami. Nieletni został zatrzymany podczas kontroli drogowej. Co więcej, kierował pojazdem nie mając do tego uprawnień.

 16.07.2014 - Pędząc ponad 240km/h wyprzedzał na ekspresówce. Stracił prawo jazdy

Policjanci z braniewskiej drogówki zatrzymali 23-latka, który z nadmierną prędkością wyprzedzał inne pojazdy, wjeżdżając wprost na nadjeżdżający z naprzeciwka radiowóz. Wideorejestrator wskazał, że kierowca bmw jechał ponad 240km/h. Patrykowi B. zatrzymano prawo jazdy. O jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd.

 15.07.2014 - Bądź bezpieczny nad wodą
Brak wyobraźni i lekkomyślność to najczęstsze przyczyny wypadków. Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od nas samych. Aby wypoczynek nad wodą był bezpieczny należy pamiętać o zasadach bezpieczeństwa i zdrowym rozsądku.

 wyświetlono: 1-6 z 640 
Dzień z pracy Policji
Zdarzenia: 2014-07-23
1. Zatrzymani
    na gorącym uczynku: 20
2. Wypadki drogowe: 3
    - ranni: 3
    - zabici: 0
3. Kolizje drogowe: 50
4. Nietrzeźwi kierowcy: 12
Ostatnia aktualizacja: 2014-07-24
© 2006 - Wszystkie prawa zastrzeżone Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Projekt pt. "Rozwój e-usług publicznych i e-komunikacji między społecznością regionu, a Policją województwa warmińsko - mazurskiego" współfinansowany w 75% przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego oraz w 25% z budżetu Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.