Menu przedmiotowe:
Galeria
Policja
A to ciekaweAktualności
 31.08.2014 - Nietrzeźwy motorowodniak

33-letni kapitan łodzi motorowej został zatrzymany w policyjnym areszcie za kierowanie łodzią pod działaniem alkoholu. Informację o nietrzeźwym motorowodniaku przekazali policjantom funkcjonariusze Straży Granicznej odprawiający ob. Rosji we fromborskim porcie.

 31.08.2014 - Piła mając pod opieką dwójkę małych dzieci

Nietrzeźwa matka opiekowała się dwójką maluchów. Dzięki interwencji świadka dzieci trafiły pod opiekę dziadków. O całej sytuacji zostanie powiadomiony sąd rodzinny.

 29.08.2014 - 19-latek odpowie za zniszczenie pojazdu

19-letni mieszkaniec Braniewa odpowie za zniszczenie mienia. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu skopał zaparkowany na osiedlowym parkingu samochód, powodując straty na 1000 zł. Podejrzany nie kwestionował swojej winy. Teraz może mu grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 29.08.2014 - Policjanci zatrzymali podejrzanych o rozbój

Zarzuty rozboju mogą usłyszeć dwie osoby zatrzymane przez braniewskich policjantów. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że  29-latek i 34-latka pobili, a następnie okradli jednego z mieszkańców miasta, zabierając mu telefon komórkowy oraz portfel z dokumentami. Jeszcze dziś zatrzymani złożą wyjaśnienia. Czynności w tej sprawie trwają. Za przestępstwo rozboju kodeks karny przewiduje karę nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

 28.08.2014 - Policyjny dozór wobec mężczyzn podejrzanych o posiadanie i udzielanie narkotyków

Trzech mieszkańców powiatu braniewskiego w wieku od 28 do 38 lat zostało objętych policyjnym dozorem. Kryminalni przedstawili mężczyznom zarzuty posiadania i udzielania narkotyków. Podczas przeszukania mieszkań zatrzymanych funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 60 gramów zabronionych substancji oraz sprzęt służący do ich porcjowania. Czynności w tej sprawie trwają, a policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

 27.08.2014 - KGP: Wielki charytatywny mecz piłki nożnej Policja kontra TVP

Już w najbliższą sobotę (30 sierpnia br.) w samo południe na stadionie w Ostródzie odbędzie się mecz pomiędzy drużynami gwiazd TVP i polskiej Policji. Mecz relacjonować będzie na żywo TVP Polonia i TVP Regionalna. Retransmisję spotkania można będzie zobaczyć po południu w TVP Sport. Drużynę Policji poprowadzi Komendant Główny Policji gen. insp. Marek Działoszyński, zaś gwiazdy TVP - wiceprezes Telewizji Polskiej Bogusław Piwowar.


 wyświetlono: 1-6 z 665 
Dzień z pracy Policji
Zdarzenia: 2014-08-30
1. Zatrzymani
    na gorącym uczynku: 29
2. Wypadki drogowe: 4
    - ranni: 4
    - zabici: 0
3. Kolizje drogowe: 31
4. Nietrzeźwi kierowcy: 22
Ostatnia aktualizacja: 2014-08-31
© 2006 - Wszystkie prawa zastrzeżone Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Projekt pt. "Rozwój e-usług publicznych i e-komunikacji między społecznością regionu, a Policją województwa warmińsko - mazurskiego" współfinansowany w 75% przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego oraz w 25% z budżetu Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.